| Názov školy | Základná škola, Bieloruská ul. č. 1, Bratislava |
| Adresa školy | Bieloruská 1, 821 06 Bratislava |
| Telefón | +421 2 45246141 |
| zsbieloruska@gmail.com | |
| WWW stránka | zsbieloruska.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Katarína Jandová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 284
Počet tried: 17
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 16 |
| počet žiakov | 38 | 35 | 28 | 44 | 30 | 36 | 33 | 21 | 19 | 284 |
| z toho ŠVVP | 1 | 1 | 2 | 8 | 1 | 5 | 6 | 6 | 30 | |
| z toho v ŠKD | 34 | 29 | 20 | 28 | 7 | 118 |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | ILI | IFV | INF | KVA | MAT | NBV | NEJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.A | |||||||||||||||
| 1.A | |||||||||||||||
| 1.B | |||||||||||||||
| 2.A | 1,06 | ||||||||||||||
| 2.B | 1,13 | ||||||||||||||
| 3.A | 1,43 | 1,43 | |||||||||||||
| 3.B | 1,53 | 1,4 | |||||||||||||
| 4.A | 1,5 | 1,5 | |||||||||||||
| 4.B | 1,55 | 1,86 | |||||||||||||
| 5.A | 2,06 | 1,94 | 1,38 | 1,63 | 1,44 | 1,69 | |||||||||
| 5.B | 1,67 | 2 | 1,17 | 1,83 | 1,42 | 1,67 | |||||||||
| 6.A | 1,94 | 1,06 | 1,17 | 2,11 | 1,61 | 1,44 | 1,72 | ||||||||
| 6.B | 2,12 | 2 | 1,35 | 2,12 | 2,06 | 2,29 | 2,06 | ||||||||
| 7.A | 1,59 | 2,06 | 1,24 | 1,82 | 1,76 | 2,24 | 2,12 | 2,35 | 2,14 | ||||||
| 7.B | 1,63 | 1,88 | 1,31 | 1,75 | 1,38 | 2,31 | 1,94 | 1,69 | 1,73 | ||||||
| 8.A | 2,19 | 2,81 | 1,52 | 2,33 | 2,33 | 2,81 | 2,14 | 2,76 | 2,76 | ||||||
| 9.A | 2,05 | 1,79 | 1,37 | 1,67 | 1,74 | 2 | 2,26 | 2,42 |
| Trieda | OBN | OBV | PVC | P1A | PRI | PDA | PVO | RŠF | SJL | SPR | SEE | TEH | THD | TSV | TEV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.A | |||||||||||||||
| 1.A | 1 | ||||||||||||||
| 1.B | 1 | 1 | |||||||||||||
| 2.A | 1 | 1,12 | 1 | ||||||||||||
| 2.B | 1 | 1,13 | 1 | ||||||||||||
| 3.A | 1,14 | 1,71 | 1 | ||||||||||||
| 3.B | 1 | 1,67 | 1 | ||||||||||||
| 4.A | 1 | 1,55 | 1 | ||||||||||||
| 4.B | 1 | 1,83 | 1 | ||||||||||||
| 5.A | 2,13 | 1 | |||||||||||||
| 5.B | 2 | 1 | 1,08 | ||||||||||||
| 6.A | 1,17 | 2,06 | 1 | ||||||||||||
| 6.B | 1,71 | 2,59 | 1 | ||||||||||||
| 7.A | 1,35 | 2,41 | 1 | ||||||||||||
| 7.B | 1,5 | 2,13 | 1 | ||||||||||||
| 8.A | 1,43 | 2,9 | 1,19 | ||||||||||||
| 9.A | 1,21 | 2,53 | 1 |
| Trieda | TEC | THF | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.A | ||||||
| 1.A | ||||||
| 1.B | ||||||
| 2.A | ||||||
| 2.B | ||||||
| 3.A | 1,29 | |||||
| 3.B | 1,07 | |||||
| 4.A | 1 | |||||
| 4.B | 1,09 | |||||
| 5.A | ||||||
| 5.B | ||||||
| 6.A | ||||||
| 6.B | ||||||
| 7.A | ||||||
| 7.B | ||||||
| 8.A | ||||||
| 9.A |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0.A | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 1.B | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 2.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 2.B | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 3.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 3.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 4.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| 4.B | 23 | 23 | 0 | 0 |
| 5.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 5.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 6.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 6.B | 17 | 16 | 1 | 0 |
| 7.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 7.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 8.A | 21 | 20 | 1 | 0 |
| 9.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 1.A | 21 | 1119 | 55,95 | 1119 | 55,95 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 19 | 734 | 40,78 | 734 | 40,78 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 18 | 837 | 49,24 | 837 | 49,24 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 17 | 951 | 66,97 | 951 | 66,97 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 14 | 971 | 69,36 | 971 | 69,36 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 15 | 746 | 49,73 | 746 | 49,73 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 23 | 1382 | 62,82 | 1377 | 62,59 | 5 | 0,23 |
| 4.B | 23 | 1484 | 67,45 | 1484 | 67,45 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 16 | 1000 | 62,50 | 984 | 61,50 | 16 | 1,00 |
| 5.B | 15 | 649 | 54,08 | 649 | 54,08 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 19 | 668 | 37,11 | 667 | 37,06 | 1 | 0,06 |
| 6.B | 17 | 1517 | 89,24 | 1505 | 88,53 | 12 | 0,71 |
| 7.A | 18 | 1213 | 71,35 | 1191 | 70,06 | 22 | 1,29 |
| 7.B | 16 | 989 | 61,81 | 989 | 61,81 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 21 | 1636 | 77,90 | 1565 | 74,52 | 71 | 3,38 |
| 9.A | 19 | 1791 | 94,26 | 1788 | 94,11 | 3 | 0,16 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 16 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Krúžok MAT 9A | 20 | Mgr. Ivana Vajdová | |
| ŠKD I | 22 | Františka Kosorínová | |
| ŠKD II | 29 | Jana Bugárová | |
| ŠKD III | 28 | Mgr. Lenka Gordianová | |
| ŠKD IV | 22 | Marta Morávková | |
| ŠKD V | 29 | Mgr. Oliver Kacvinský |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: Mgr. Katarína Jandová
V Bratislave, 24. júna 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage