• Spôsob úhrady príspevku na stravovanie

Príspevok na stravovanie zákonný zástupca žiaka uhrádza vopred, najneskôr do 25. dňa v mesiaci formou (1. úhrada do 25.8.2023):

* trvalý príkaz               * internetbanking

Úhrada stravovania (číslo účtu ŠJ - Tatra Banka): SK35 1100 0000 0029 2284 0734

Pri úhrade je potrebné uviesť správny variabilný symbol (nájdete ho v mobilnej aplikácií EduPage - Platby alebo po prihlásení

cez webovú stránku školy – Platby), príp. do správy adresáta môžete uviesť priezvisko a triedu dieťaťa.

Ak variabilný symbol nemáte, je potrebné kontaktovať vašu triednu p. učiteľku, ona vám vie zaslať prihlasovacie údaje do EduPage.

Prihlasovanie a odhlasovanie stravy - vopred, najneskôr do 7:30 hod. daného dňa:

1. cez mobilnú aplikáciu EduPage – Jedálny lístok
        2. cez webovú stránku školy – Školská jedáleň – Jedálny lístok
        3. v ostatných prípadoch iba u vedúcej ŠJ (nie u triednej p. učiteľky ani p. vychovávateľky ŠD)
          e-mail: ondrejkovicova.zsbielba@gmail.com
          SMS (tel.): 0917 414 324

Žiak

Obed

Réžia

1. stupeň – tí, ktorí vyplnili a zaslali tlačivo o poskytnutí dotácie na stravu (návratka)

0 €

10 €

2. stupeň – tí, ktorí vyplnili a zaslali tlačivo o poskytnutí dotácie na stravu (návratka)

0 €

1. stupeň – bez nároku dotácie na stravu

2. stupeň – bez nároku dotácie na stravu

10 €

Platby sa môžu z dôvodu zvyšovania cien potravín meniť. Bez uhradenia sa strava nevydáva! Žiak je povinný nosiť čip na stravu,
        stratu čipu treba hlásiť u vedúcej ŠJ.

Na základe VZN - č.5, zo dňa 22.6.2021, mestskej časti Podunajské Biskupice, ktorým sa určuje výška príspevku zákonného zástupcu
        dieťaťa a žiaka na čiastočnú úhradu nákladov v základných a materských školách bolo vydané záväzné nariadenie: Dotácia
        na stravu je určená primárne na zabezpečenie obeda finančné pásmo: 4

Réžia

Režijný príspevok je nevratný. Každý žiak, ktorý odoberie aspoň jeden obed v mesiaci, uhrádza režijný príspevok

vo výške 10 €.

Neodobraná strava

Za neodobranú  a včas neodhlásenú stravu sa finančná, ani vecná náhrada neposkytuje. Obedy do obedárov nie sú  povolené.
        Zľava na obedy je podmienená školskou dochádzkou.