• Slávnostné otvorenie

• Ekoučebňa, ktorú sme v stredu, 28.9.2022, slávnostne otvorili, je jedným zo splnených snov našej základnej školy. Podarilo sa nám to, vďaka tomu, že sme sa zapojili do projektu Super Eko škola, ktorý je podporovaný Nórskym kráľovstvom, spolufinancovaný Slovenskou republikou, MiÚ Podunajské Biskupice a vďaka výbornej spolupráce s našimi rodičmi. Vybudovaním zeleného priestoru sa zatraktívnil a revitalizoval areál školy a zároveň sa vytvorila plocha pre voľnočasové aktivity detí. Týmto splneným snom však nekončíme, ale pokračujeme vybudovaním pocitového chodníka okolo altánku, vysadením starých slovenských odrôd ovocných stromov a kríkov pre zachovanie genofondu a tiež novými preliezačkami. V budúcnosti sa plánujeme venovať aj včelárstvu. Všetkým, ktorí sa zaslúžili o toto krásne dielo. úprimne ĎAKUJEME.

• TRIEDNE AKTÍVY

• V stredu, 21.9.2022, sa uskutočnia triedne aktívy.
            1. stupeň o 17:00 hod.
            2. stupeň o 17:30 hod.

Srdečne na TA pozývame rodičov a zákonných zástupcov.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Vážení rodičia, milí žiaci. Oznamujeme Vám, že z technicko-organizačných dôvodov bude žiakom v piatok, 16.9.2022, udelené riaditeľské voľno. Nástup do školy je v pondelok 19.9.2022. Riaditeľka školy

• Vážení rodičia ukrajinských žiakov.

Oznamujeme vám, že v školskom roku 2022/23 žiaci z Ukrajiny budú začlenení do riadneho vyučovacieho procesu tak, že budú dostávať známky v zmysle hodnotenia žiakov rodičov - cudzincov.

Шановні батьки українських учнів.

Повідомляємо, що у 2022/23 навчальному році учні з України будуть включені в звичайний навчальний процес шляхом отримання оцінок .