2020
Február
- okresné kolo Geografickej olympiády - víťazi školského kola
- kurz korčuľovania - pokračovanie - prihlásení žiaci
- DOD v CPPPaP - 5.B
- interaktívna hodina "Putovanie odpadu" - Daphne - Inštitút aplikovanej ekológie - 7.A, 7.B
- Promo akcia pre rodičov našich hádzanárov - žiaci športových krúžkov
- basketbalový turnaj "Šinter liga" - ZŠ Podzáhradná - vybraní žiaci 3. a 4. ročníka
- Zimná olympiáda - žiaci 1. ročníka a deti z MŠ Estónska 3, 7
- divadeľné predstavenie "Veľká doktorská rozprávka" - hist. budova SND - 3.B
- DOD v Gastroškole - 9.A
- Lyžiarsky kurz - Makov - prihlásení žiaci
- žiacky karneval
- komunitné stretnutie so psychológmi z CPPPaP - 4.A, 8.A
- Čítanie v knižnici" - aktivita pre deti z MŠ Estónska 3, 7 a MŠ Podzáhradná
- edukatívna výstava "Obri oceánov" - 4.A
- zapojenie sa do výtvarnej súťaže "Vesmír očami detí" - 2. - 6.ročník
Január
- Práca s triedou - komunitné stretnutie so psychológmi z CPPPaP - trieda 4.A
- okresné kolo súťaže "Šaliansky Maťko" - víťazi školského kola
- triedne kolá recitačnej súťaže "Hviezdoslavov Kubín"
- "Putovanie odpadu" - ekoprogram v spolupráci s Daphne - ŠKD, IV. oddelenie
- korčuliarsky výcvik - Zimný štadión - prihlásení žiaci
- okresné kolo MO Z9 - víťazi domáceho kola
- BKZH - minihádzaná - vybraní žiaci 3.-4. ročníkov
- koncert "Peter a vlk" - Slovenský rozhlas - 4.A,B
- beseda s preventistkou PZ SR - 6.A, 7.B
- prezentácia k voľbe povolania - Duálne vzdelávanie - žiaci 9.A
- DOD "Rodičia deťom" - všetky ročníky
- Sniežik sa nám chumelí - výtvarná súťaž - žiaci ŠKD
2019December
- Vianočný výchovný koncert "Hudobné Vianoce" - evanjelický kostol Prievoz - všetci žiaci školy
- Mikuláš pre deti - MÚ Podunajské Biskupice, ul. Uzbecká - IV. oddelenie ŠKD
- školské kolo olympiády v NEJ
- Mikuláš v Bibiane - deti ŠKD
- Mikulášsky turnaj Šinterliga - ZŠ Biskupická - vybraní žiaci 4. ročníka
- 3. kolo BKZH minihádzaná - Športová hala Malina, Malacky - vybraní žiaci 4. ročníka
- finále projektu "Festival vody" - Vodárenské múzeum Bratislava - vybrané žiačky 7. ročníka
- ŠzDZD minihádzaná - Športová hala Dom športu - vybraní žiaci 2. stupňa
- Oloart - Holiday Inn - vianočné tvorivé dielničky - deti ŠKD
- Športom za duševné zdravie - 7.- 8. ročníky
- projektový deň na tému "Vianoce a vianočné zvyky" - 1. -9. ročník
- tradičný vianočný jarmok
- školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda - prihlásení žiaci 3. -8. ročníka
- školské kolo recitačnej súťaže "Šaliansky Maťko"
- malé adventné stretnutie so starostom, p. Z. Pékom - vybraní žiaci 2. - 4. ročníka
- dejepisná olympiáda - školské kolo - žiaci II. stupňa
- "Chuť žiť" - projekt zameraný na zdravú výživu, prevenciu anorexie, bulímie a ďalších porúch p. p. - 8.A, 9.A
- návšteva Múzea u dobrého pastiera - 3.B
- beseda s archeológom pracujúcim v Kanade - 2.A, 2.B, 4.B
- Vianoce ŠKP Mlynská dolina - žiaci I. stupňa - účastníci športových krúžkov
November
- Domáce kolo matematickej olympiády – prihlásení žiaci II. St.
- Tvorivé dielne v ÚĽUVe – zážitkové vyučovanie - 4.A, 6.B
- Exkurzia vo vodárenskom múzeu – Karlova Ves – 5.B, 7.A, 8.A, 9.A
- Environmentálny program s Daphne :
- téma „Modrá planéta“ – 4.A,
- téma „Tajomstvo lesa“ – 5.A, 5.B
- Realizácia projektu „Záložka do knihy spája školy“
- Turnaj celoslovenskej súťaže mladšieho žiactva vo vybíjanej – Športová hala Stupava – vybraní žiaci
- Projekt Integrácia V4 2019 – Incheba BA – 5.A,B, 6.A,B
- Športom za duševné zdravie detí – Športová hala Domu športu – vybraní žiaci 4. -6. Ročníkov
- Hokejový zápas na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu – 2.B, 3.A,B, 4.A,B,5.A
- Turnaj v minihádzanej BKZH – Športová hala Pezinok – vybraní žiaci
- Okresné kolo vo vybíjanej mladších žiakov - ZŠ Medzilaborecká - vybraní žiaci školy
- Testovanie - žiaci 5. ročníkov
- "Živá červená stužka 2019" v spolupráci s Gastroškolou - celoslovenská kampaň boja proti AIDS
- súťaž Všetkovedko - prihlásení žiaci
- súťaž "Poznaj a chráň" - deti ŠKD
- "Vianočná pohľadnica" - deti ŠKD
Október
- Začiatok krúžkovej činnosti – vedúci krúžkov
- filmové predstavenie „Kto bude ďalší?“ – 7.A,B, 8.A, 9.A
- Turnaj v minihádzanej – Športová hala Dom športu – vybraní žiaci 5.-6. Ročníka
- 2. Ročník Minihandbalmánie – vybraní žiaci školy
- Regionálna vychádzka – 2.A, 4.B
- Turnaj v minihádzanej - BKZH 1. kolo Stupava – vybraní žiaci
- Turnaj v minihádzanej - ŠzDZD Dom športu – vybraní žiaci
- Exkurzia – Planetárium v Žiari nad Hronom, 5.A, 8.A
- Brigáda rodičov – úprava okolia školy
- Brigáda zamestnancov firmy Dell – maľovanie plota,
- Exkurzia Košariská – rodný dom a Mohyla M. R. Štefánika – vybraní žiaci 3.A + 4.B
- Exkurzia v ovocných sadoch Dunajská Lužná – 1. A, 3.A, 3.B
- Otvorenie súťaže Všetkovedko – prihlásení žiaci
- Projekt „Hovorme o jedle“ – žiaci ŠKD
- Šarkaniáda – výroba šarkanov a súťaž medzi jednotlivými oddeleniami ŠKD
- „Deň strašidielok“ – vyrezávanie tekvíc
September
- Otvorenie šk. roka 2019/20
- Účelové cvičenie
- Botanická záhrada – 3.B
- Vychádzka do Vrakunského lesíka – 2.A, 2.B, 4.B
- Regionálna vychádzka – 3.A
- Varenie guláša – ped. kolektív
- Exkurzia NBS – finančná gramotnosť – 7.A
- Výstava robotov – 3.B
- Deň športu v rámci projektu Európsky týždeň športu – všetci žiaci školy + žiaci MŠ Estónska
- Týždeň zdravej desiatej – žiaci 1. St.
- Výtvarná súťaž „Farebná jeseň“ – deti ŠKD
- Návšteva ZOO- projekt s OLO do ZOO – deti ŠKD